• Wpisów: 714
  • Średnio co: 3 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 21:11
  • Licznik odwiedzin: 166 240 / 2819 dni
 
koralikd
 
Koralikd: Chyba czas w końcu coś napisać.  
Aktualnie ogarnia mnie ogromna tęsknota. Wszystkie komórki mego ciała wołają o słońce i morze. Chcę do Marsylii.

Mam zły humor. Ostatnio śpię mw do 11. Pierwszy raz od dawna tak dobrze się wysypiam. I wszytko byłoby ok gdyby nie telefon o 7:30 od mojej mamy. "Proszę Cię, wstań, nie zasypiaj. Zaraz przyjdzie pani Zosia pożyczyć parę rzeczy..." Z bólem- wstałam. Oczywiście wróciłam potem do łóżka ,ale to i tak zaburzyło mój rytm.

Jutro czerwiec. Nareszcie! Cieszy mnie fakt ,że kończy się rok szkolny i na 2 miesiące mam spokój z wstawaniem o 5 lub 6 rano. :) Nareszcie odpocznę od przykrych myśli ,że znów nie zrobiłam jakiegoś zadania (swoją drogą przewiduję średnią 4.2, więc chyba nie jest źle, tym bardziej ,że chodzę do jednego z najlepszych liceów w NS).

W czwartek wybieram się na koncert O.S.T.R. Yeah. Jaram się. Co prawda to nie Pezet, na którego koncert nieustannie czekam ,ale dobry i Ostry.

Moja garderoba aż prosi się o uzupełnienie braków. Nie pamiętam kiedy ostatnio sobie coś kupiłam.. Ostatnio cały hajs wydaję na bzdury. W portfelu mam dokładnie 94 grosze + 1 cent. Awsome! Czas to zmienić i oszczędzić trochę forsy, bo aż wszystko we mnie krzyczy, że muszę mieć coś nowego.
A co u was?  1.  
89.jpg

2.
10.jpg

3.
largedgf.jpg

4.
large (12).jpg

5.
large (14).jpg

6.
large (13).jpg

7.
large (2tt.jpg

8.
large (2tt).jpg

9.
large (5).jpg

10.
large (10).jpg

Nie możesz dodać komentarza.